Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Малоперещепинська громада» (код ЄДРПОУ: 21044237) був реорганізований і увійшов до складу Новосанжарської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малоперещепинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новосанжарської громади

Про проведення громадських слухань з обговорення детального плану території центральної частини села Мала Перещепина

ОГОЛОШЕННЯ

 

Виконавчий комітет Малоперещепинської сільської ради проводить громадське слухання з обговорення містобудівної документації.

Назва містобудівної документації – детальний план території центральної частини села Мала Перещепина в межах вулиці Клименка, від будинку 5 по будинок 7а.

Замовник – Виконавчий комітет Малоперещепинської сільської ради.

              Виконавець – ПП «Полтаваархпроект».

              Підстави розроблення – рішення 5 сесії VІІ скликання Малоперещепинської сільської ради від 30.03.2018 року   «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Мала Перещепина».

Мета розроблення – детальний план території розробляється з метою виконання вимог статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Місце ознайомлення – з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в приміщенні сільської ради за адресою: с.Мала Перещепина, вул.Незалежності, 44, в робочі дні з 9.00 до 16.00 год. Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст-землевпорядник Сорокова В.Г. Подання пропозицій (зауваженнь): – керуючись п.7 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», пропозиції (зауваження) подаються: повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території громади; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території сільської ради; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території сільської ради та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію сільської ради; народні депутати України, депутати Малоперещепинської сільської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Строк подання пропозицій (зауваженнь): робочі дні з 9.00 до 16.00 год. до 03.06.2018 року (включно). Проведення громадських слухань – 04.06.2018 року, о 9.00 год., біля будинку сільської ради.

 

Сільський голова                                                     А.Г.Троян

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування: Що я роблю з органічними відходами (рештками рослинності)?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано