Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Малоперещепинська громада» (код ЄДРПОУ: 21044237) був реорганізований і увійшов до складу Новосанжарської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малоперещепинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новосанжарської громади

ЦНАП

Створення та модернізація в Україні належних ЦНАП є одним з двох ключових напрямків Програми «U-LEAD з Європою», яку фінансує Європейський Союз та його країни-члени Німеччина, Естонія, Данія, Польща та Швеція.  «U-LEAD з Європою» надає учасникам комплексну підтримку у створенні належних ЦНАП, яка включає інституційну та фізичну допомогу, навчання працівників ЦНАП, допомогу з інформуванням та залученням населення громад.

Фото без опису

 

 

"Наближаючи послуги" - конференція Програми "U-LEAD з Європою"

"Наближаючи послуги" - конференція Програми "U-LEAD з Європою" відбулася 18 лютого 2020 року у м. Київі. В рамках конференції також відбулася церемонія вручення меморандумів про співпрацю 134 громадам-партнерам третього раунду Програми. Малоперещепинська громада - учасниця 3-го Раунду зі створення/ модернізації ЦНАП. Спроможність громади оцінюється якістю надання послуг населенню. 9,5 мільйонів українців, переважно мешканці об’єднаних громад та малих міст, почнуть отримувати адміністративні послуги у сучасних ЦНАП завдяки підтримці U-LEAD. Розвиваємося, вдосконалюємося, змінюємо життя на краще.

10:12:49 24.02.2020

Візит представника Програми «U-LEAD з Європою»

04 лютого 2020 року відбувся офіційний візит представника Програми «U-LEAD з Європою» до Малоперещепинської територіальної громади. Регіональний спеціаліст Алла Лежненко розповіла про етапи та особливості реалізації третього раунду Фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми „U-LEAD з Європою“, учасником якої є Малоперещепинська ОТГ. У ході засідання робочої групи, затвердженої розпорядженням сільського голови від 21.01.2020 № 8-р, були визначені основні напрямки роботи та обговорено План заходів щодо вдосконалення системи надання адміністративних послуг і розвитку Центру надання адміністративних послуг Малоперещепинської сільської ради. Додатково повідомляємо, що 18 лютого у м. Київ відбудеться церемонія урочистого підписання договорів з нагоди початку 3-го раунду проекту.

10:11:48 24.02.2020


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано