Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Малоперещепинська громада» (код ЄДРПОУ: 21044237) був реорганізований і увійшов до складу Новосанжарської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малоперещепинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новосанжарської громади

Інвестиційний паспорт

Шановні друзі!

  Малоперещепинська територіальна громада – унікальне на Полтавщині місце, яке єднає український та болгарський народи, манить цікавою історією та мальовничою природою. Вона має вигідне географічне і логістичне розташування, розвинуту транспортну інфраструктуру. У нашому краї живуть працьовиті люди. Влада дбає, щоб територія була затишна та безпечна для проживання та самореалізації. Наша громада – духовно та культурно багата, дружня до людей.

  Дана сторінка для тих, хто має намір інвестувати в економіку. Економічне зростання є двигуном розвитку громади, формує її спроможність, сприяє покращенню якості життя населення. Створюються необхідні умови для ефективного, стабільного і безпечного ведення бізнесу. Малоперещепинська громада – територія відкрита для інвестора. Ми пропонуємо природні та трудові ресурси, маємо потенціал та можливості для розвитку Вашого бізнесу саме у нашій громаді. Зі свого боку керівництво громади у межах своїх повноважень гарантує інвесторам підтримку, прозорі правила ведення бізнесу, рівний доступ до ресурсів.

 Саме у нашій громаді ви знайдете свій скарб - надійних партнерів, вигідні пропозиції та підтримку. Відкриті для економічного співробітництва. Чекаємо на гостинній малоперещепинській землі.

   До Вашої уваги Інвестиційний паспорт Малоперещепинської громади.

Фото без опису

Інвестиційна пропозиція - ГОТЕЛЬНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «КАН КУБРАТ».

ГОТЕЛЬНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «КАН КУБРАТ». Проектом передбачається будівництво реабілітаційного центру для дітей-інвалідів у с. Мала Перещепина. Наявна земельна ділянка площею 2 га. Електроенергія підведена, КПТ знаходиться на відстані 500 м. На відстані 50 м знаходиться обласна дорога О1716237 Пристанційне – Мала Перещепина – Кустолово-Суходілка – Лип’янка. Прилеглі сусідні земельні ділянки, які можуть мати негативний вплив  на проект, відсутні.

10:52:41 01.07.2020

Інвестиційна пропозиція - РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР. Проектом передбачається будівництво реабілітаційного центру для дітей-інвалідів у с. Мала Перещепина. Наявна земельна ділянка площею 2 га. Електроенергія підведена, КПТ знаходиться на відстані 50 м. На відстані 50 м знаходиться обласна дорога О1716237 Пристанційне – Мала Перещепина – Кустолово-Суходілка – Лип’янка. Прилеглі сусідні земельні ділянки, які можуть мати негативний вплив  на проект, відсутні.

10:47:43 01.07.2020

Інвестиційна пропозиція - ЛОГІСТИЧНО-СКЛАДСЬКИЙ ЦЕНТР

ЛОГІСТИЧНО-СКЛАДСЬКИЙ ЦЕНТР. Проектом передбачається будівництво логістично-складського центру в селі Пристанційне. Наявна земельна ділянка площею 1 га. Електроенергія підведена, КПТ знаходиться на відстані 50 м. В кількох метрах знаходиться залізнична станція «Мала Перещепинська», а на відстані 180 м знаходиться обласна дорога О1716237 Пристанційне – Мала Перещепина – Кустолово-Суходілка – Лип’янка. Прилеглі сусідні земельні ділянки, які можуть мати негативний вплив  на проект, відсутні.

10:45:39 01.07.2020

Інвестиційна пропозиція - АЕРОДРОМ ДЛЯ МАЛОЇ АВІАЦІЇ

АЕРОДРОМ ДЛЯ МАЛОЇ АВІАЦІЇ. Проектом передбачається облаштування аеродрому для малої авіації поблизу села Мала Перещепина. Наявна земельна ділянка площею 10 га. Електроенергія не підведена, КПТ знаходиться на відстані 1300 м. На відстані 2400 м знаходиться обласна дорога О1716237 Пристанційне – Мала Перещепина – Кустолово-Суходілка – Лип’янка. Прилеглі сусідні земельні ділянки, які можуть мати негативний вплив  на проект, відсутні. Злітно-посадкова смуга в задовільному стані.

10:40:37 01.07.2020

Інвестиційна пропозиція - «АКВАПОНІКА»

«АКВАПОНІКА» - ВИРОЩУВАННЯ РИБИ В УСТАНОВЦІ ЗАМКНУТОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ В ПОЄДНАННІ З ТЕПЛИЧНИМ ГОСПОДАРСТВОМ. Проектом передбачається облаштування у наявних приміщеннях аквапоніки - вирощування риби в установці замкнутого водопостачання в поєднанні з тепличним господарством. Наявна земельна ділянка площею 1 га. Електроенергія підведена, КПТ знаходиться на відстані 50 м. На земельній ділянці наявна артезіанська свердловина. Є під’їзд з твердим покриттям, на відстані 5000 м знаходиться дорога державного значення М 22 Полтава – Кременчук - Олександрія. Прилеглі сусідні земельні ділянки, які можуть мати негативний вплив  на проект, відсутні.

10:35:59 01.07.2020


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування: Що я роблю з органічними відходами (рештками рослинності)?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано