Громада відзначає День вишиванки
З давніх давен вишита сорочка вважається оберегом, символом краси, здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті, святості та любові. Вишита сорочка є національним вбранням українців. ЇЇ одягають на національні свята, в урочисті моменти життя. Щороку у третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки – національне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до школи чи садочка. У Малій Перещепині на парад вишиванок вийшли колективи Малоперещепинського ЗЗСО та сільської ради, жителі села. Усі присутні отримали насолоду від виконаних школярами українських пісень і танців.
Педагоги та учні Старосанжарського ЗЗСО долучилися до участі у Всесвітньому дні вишиванки, який має на меті збереження споконвічної народних традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Із зачудуванням оглядали одне одного,адже вишиванки просто вражають своєю різноманітністю. Якими гарними виглядали вчителі, хлопці і дівчата! Із задоволенням пройшли вулицями села святковою ходою,викликаючи добрі посмішки односельчан. У програмі свята – флешмоб: діти вишикувалися у формі державного герба, а також сформували своєрідне вишиване сонечко. І просто-колективні фото у вишиванках на тлі чудової травневої природи.
У Пологівському НВК піснями і танцями, іграми і забавами святкували День вишиванки.
У центрі села Мала Перещепина пройшла хода учнів та вчителів у вишиванках. Малоперещепинська сільська рада також долучилася до свята. Діти організували флешмоб під стінами свого навчального закладу, утворивши «живу вишиванку». Завітали і до молодших у садочок, влаштували їм концерт.
Це свято вкотре нагадало нам, як тонко відчувають красу українці, яка бездонна криниця народної душі і які дорогоцінні скарби зберігає. І як приємно відчувати себе частиною великого народу.