Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Малоперещепинська громада» (код ЄДРПОУ: 21044237) був реорганізований і увійшов до складу Новосанжарської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малоперещепинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новосанжарської громади

Центр безпеки

Враховуючи нагальну потребу в першочерговому забезпеченні безпеки життя, здоров’я громадян та захисту їх приватної власності, а також вчасного реагування на відповідні потреби підприємств, установ, організацій комунальної власності, суб’єктів промисловості та сільського господарства, які розташовані та працюють на території об’єднаної територіальної громади, враховуючи рішення  восьмої сесії сьомого скликання Малоперещепинської сільської ради від 05 червня 2018 року прийнято рішення «Про створення Малоперещепинської місцевої пожежної охорони», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 171  Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11 (зі змінами) сесією сільської ради від 18 березня 2020 року прийняте рішення, що передбачає організацію на території Малоперещепинської об’єднаної територіальної громади місцевий Центр безпеки, як єдине безпекове організаційне утворення, засноване на засадах партнерства та взаємодії аварійно-рятувальних, правоохоронних та медико-санітарних служб, які діють на території громади. Місцем розміщення місцевого Центру безпеки визначено приміщення, в якому розташовується Малоперещепинська місцева пожежна охорона, за адресою: вул. Клименка, 13В, с. Мала Перещепина, Новосанжарського району, Полтавської області. Визначено, що місцевий Центр безпеки входить в структуру Малоперещепинської місцевої пожежної охорони. В місцевий Центр безпеки на засадах партнерства та взаємодії входять такі підрозділи: відповідний структурний підрозділ відділу поліції ГУНП у Полтавській області; відповідний структурний підрозділ КНП «Новосанжарський Центр ПМСД».

Увага! Ожеледиця!

Щорічно лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали у період ожеледиці. Пропонуємо прості рекомендації, як уберегтися від травм. Перед виходом із будинку Прикріпіть на каблук шматок поролону за розмірами каблука або лейкопластир; лейкопластир чи ізоляційну стрічку наклейте на суху підошву і каблук (хрест-навхрест або східцем) і перед виходом натріть піском (на один – два дні вистачає); натріть наждаковим папером підошву перед виходом; намажте на підошву клей типу “Момент” та поставте взуття на пісок, після цього сміливо виходьте на вулицю. Кращим в умовах ожеледиці є взуття на підошвах з мікропористої гуми чи іншої м’якої основи без високих каблуків. Людям похилого віку краще в “слизькі дні” взагалі не виходити з будинку. Пам’ятайте, що дві третини травм люди старше 60 років одержують при падінні.

14:50:01 13.12.2020

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у побуті!

В осінньо-зимовий період в рази збільшується статистика займань у житловому секторі, адже зниження температурних показників спонукає громадян активніше використовувати засоби опалення для обігріву оселі. Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку власне життя та здоров’я, а також свою оселю і майно. Шановні громадяни! Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:

16:46:02 11.11.2020

Пожежна безпека на виборчих дільницях

Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць несуть голови виборчих комісій та керівники установ, підприємств, організацій, в будівлях яких вони розташовані. На керівників цих об’єктів покладаються обов’язки з утримання приміщень виборчих дільниць, як і будинків у цілому, у яких вони розташовані, у безпечному протипожежному стані; забезпечення їх первинними засобами пожежогасіння, а також своєчасне і повне виконання протипожежних заходів. Постійний контроль за протипожежним станом на період підготовки та проведення виборів здійснює голова виборчої дільниці, а у разі його відсутності – чергові виборчої дільниці. Всі особи, задіяні на час проведення виборів, повинні бути ознайомлені з вимогами пожежної безпеки для об’єктів та приміщень, де розташовані виборчі дільниці. Інструктаж з правил пожежної безпеки повинен проводитись під розпис з записом у спеціальному журналі. Кожна виборча дільниця повинна бути забезпечена первинними засобами пожежегасіння згідно норм належності та телефонним зв’язком. Внутрішні пожежні крани повинні бути справними, доступними до використання. Всі приміщення необхідно завчасно очистити від сторонніх матеріалів, горючого сміття, відходів і постійно утримувати в чистоті. Кабіни для голосування необхідно розміщувати таким чином, щоб вони не перешкоджали вільній евакуації виборців у разі виникнення пожежі. Всі евакуаційні виходи під час проведення виборів повинні бути відчиненими.

14:25:41 23.10.2020

Пожежна небезпека пічного опалення

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій. Небезпека пічного опалення обумовлюється тим, що кожна піч це вогнедіюче джерело. Частіше за усе пожежі відбуваються з причини перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вуглин. У разі користування пічним опаленням:

13:45:29 06.10.2020

Відповідальність за спалювання сухої рослинності

Ви підпалили суху траву в себе на ділянці, а це спричинило пожежу у сусідньому лісі? Вітаємо вас, тепер ви винні державі від 98800 гривень до 153000 гривень. Або можна отримати позбавлення волі до 5 років. Якщо ж хтось загинув, то сидітимете до 10 років! Верховна Рада посилила відповідальність за підпали сухої трави та листя. Тепер любителям швидкого прибирання та противникам компостування органічних відходів буде непереливки!

13:41:15 06.10.2020

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті

8.09.2020р. в 18:30 черговий караул МПО Мала Перещепина виїхав на ліквідацію пожежі житлового будинку в селі Пологи. Про цю подію повідомив житель села, Косик Владислав. До приїзду рятувальників Владислав, ризикнувши власним життям, витяг з палаючого будинку малолітню дитину! Виконавчий комітет Малоперещепинської сільської ради та місцева пожежна охорона, висловлюють глибоку вдячність Косику Владиславу за цей героїчний вчинок. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки і це збереже ваше життя.

09:30:04 09.09.2020

Пожежна безпека під час жнив

     Випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках. Це завдає державі великі матеріальні та економічні збитки. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, потрапляє до населених пунктів, що викликає масове незадоволення громадян, алергічні захворювання, завдається шкода навколишньому середовищу. Нагадуємо Вам, що палити, розводити багаття, застосовувати відкрите полум’я на хлібних масивах та поблизу них, а також біля скирт соломи та сіна заборонено. Туристичні намети не можна ставити ближче -100 метрів від поля. Під час жнив не ходіть по перекритим тимчасовим дорогам та стежкам. Дорослі повинні подбати, щоб діти не бавилися з вогнем поблизу хлібних масивів. Сурове дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю - обов’язок кожного громадянина.

09:23:28 09.09.2020

На території Полтавської області зберігається надзвичайний клас пожежної небезпеки

У зв’язку з сухою та спекотною погодою на території Полтавської області зберігається надзвичайний клас пожежної небезпеки – 5. При встановленні 5-го класу пожежної небезпеки заборонено:

13:01:36 03.09.2020

Гуманітарна допомога Малоперещепинській МПО

31 серпня, на території Головного управління ДСНС України у Полтавській області представники організації «Ротарі Клуб Полтава» передали гуманітарну допомогу Головному управлінню та підрозділам МПО Полтавщини. У заході взяли участь: заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький, представники організації «Ротарі Клуб Полтава» на чолі з президентом та керівники підрозділів місцевої пожежної охорони. У рамках роботи благодійної місії «Firefighter Aid for Ukraine – Amigo Relief Missions Ltd» колеги-вогнеборці з Канади та Громадське об’єднання «Одеський Клуб Ротарі» передали рятувальникам захисні костюми та аварійно-рятувальне обладнання. Дане обладнання передано для виконання завдань за призначенням у підрозділи ДСНС та місцевої пожежної охорони Полтавської області, а саме:

11:52:19 02.09.2020

Заборона випалювання стерні

Деякі землевласники та сільгосппідприємства, незважаючи на заборони, щороку із завидною постійністю спалюють на полях стерню або солому після збирання врожаю. І мало хто замислюється про те, що безконтрольне випалювання стерні може призвести до пожежі на сусідніх полях або в лісосмугах, вогонь може перекинутися на розташовані поруч житлові і господарські будівлі, сади. Випалювання стерні, луків, пасовищ, приносить значну шкоду навколишньому середовищу, зростає ймовірність пожеж у житлових та дачних будинках. На відкритій території в безвітряну погоду вогонь може розповсюджуватися зі швидкістю до 4-х км за годину, а у вітряну – до 30 км; висота полум’я досягає 2-х метрів. При спалюванні стерні на фермерських угіддях виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки, що веде, в свою чергу до порушення законодавства і знищення диких рослин та тварин. Саме із спалювання стерні на полях починається більшість пожеж. Пам’ятайте, що не можна випалювати стерню та інші рослинні рештки. Природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї! При виявленні пожежі – не панікуйте та не приймайте поспішних рішень, а негайно телефонуйте за номером «101».

15:09:47 30.07.2020


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано